Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'redirect_login_page' not found or invalid function name in /home/h40168/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 303
Sıkça Sorulanlar - Wuxon.com

Sormak isteyip cevapladıklarımız

Daha fazla bilgi için info@wuxon.com

Wuxon.com, herkesin bilişim teknolojilerini öğrenmesini amaçladığı bir online videolu eğitim platformudur. Web tasarımı ve web yazılımı meslekleri günümüz ve geleceğin meslekleridir. Wuxon'da eğitimler sadece web tasarımına ve web yazılım eğitimlerine odaklıdır.
Wuxon, web tasarımını öğrenmek isteyenleri yönlendirmektedir. Nasıl ve Nerden Başlarım başlığına bakarak eğitim hakkında sizlere ipuçları vermektedir. Nerden başlayacağınızı anlamadıysanız hiç çekinmeden soru sorabilirsiniz.
Wuxon da eğitimleri izleyerek meslek sahibi olabilirsiniz. Çok az bir bilgisayarı kullanabilme seviyesinde olsanız bile web tasarımını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Diğer platformlar farklı konularda eğitimler vardır. Wuxon'da sadece Web Tasarımı ve Web Yazılımı eğitimleri vardır. Kısaca Online Web Tasarım Kursu veya Online web yazılım kursuda diyebilirsiniz.

Sadece öğrenmek isteyenlere değil, kendini daha fazla geliştirmek isteyenler içinde en uygun platformdur.

Eğitimler, uzman ve en az 5 yıllık eğitmenlik tecrübesi olan hocalarımız tarafından verilmektedir. Tüm eğitmenlerimizin organizasyonunu web tasarımı eğitmeni olan Barış UÇAR tarafından yapılmaktadır.
Wuxon’a ödemeyi yıllık olarak yaparsınız. Herkesin faydalanabileceği bir platform olmasını arzuladığımız için fiyatları minimum seviyede tutma çabasındayız.
Amacımız, ciddi anlamda eğitimdir! Diğer sitelerden farkı ise karışık eğitimlerin olmaması ve eğitimleri nereden ve nasıl bir şekilde başlayacağınız konusunda yönlendirme kılavuzlarının olmasıdır.

Daha farklı soru için bizlere yaz